Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Gökcan Pansiyon

Harita (enlem, boylam)40.229414, 25.901112
Gökcan, Yeni Bademli'de bakımlı binası ile dikkat çeken bir pansiyon. Tatilinizi iyi geçirmeniz için ellerinden geleni yapan bir aile işletmesi. İçerisinde farklı büyüklükte apartlar bulunuyor: 1 tane 1+1 balkonlu daire, 3 tane 2+1 balkonlu daire ve bahçe içinde müstakil ev.

Nilüfer Hanım, tüm apartları özenle döşemiş ve konforlu bir ortam yaratmış. Temizliğe çok önem veriyor, havlu ve şampuan seti de koyuyor odalara.Tüm apartlarda klima, mutfak, mobilya, tv ve çamaşır makinası bulunuyor. Bahçe içindeki ev, geniş oturma odası, açık mutfağı ve iki yatak odası bulunan müstakil bir ev (2+1) . Önünde büyük şemsiyesi ve otantik eşyalarla süslenmiş bir bahçesi bulunuyor.

Nilüfer Hanım kışın sürekli üretim yapıyor. Ada meyvalarından çok çeşitli reçeller yapıyor. Kekik reçelini yapan ilk kişilerden. Kendi bahçelerinden topladığı badem, ceviz gibi yemişleri paketliyor. Kendi zeytinlerini zeytinyağı, zeytinyağlı sabun olarak değerlendiriyor. Tüm bu ürünleri pansiyondan ya da köy içindeki marketlerinden alabilirsiniz. Adadan alınabilecek en güzel ürünler doğal olanları...

"Gökcan Pansiyon" 46659 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri