Nerede yemek istersiniz?
  • MENÜ

  • İmkanlar


Dimar Mutfak

Harita (enlem, boylam)40.192733, 25.903987
Dimitri ve Maria 2015’de Yunanistan’dan adaya yerleşmiş bir aile. Dimitri’nin annesi Dereköylü, kendisi İstanbul’da doğmuş. 2016 yılında merkezin en güzel sokağına  açtıkları kafelerinden sonra 2023'de, yine aynı sokakta yeni mekanları Dimar Mutfak ile hizmet vermeye başladılar. Burası daha çok yemek üzerine odaklı tam bir yaz restoranı olmuş.

Kafenin yiyecek menüsünde ev yapımı pizza çeşitleri dikkat çekiyor. Dimitri Yunanistan’da iken bir pizzacıda çalışıyormuş. Her sabah kendi hamurunu açarak yapıyor pizzalarını. Paket servisleri de bulunuyor. Plaja giderken yanınıza pizza götürmek iyi bir fikir olabilir. Pizza dışında İtalyan makarna çeşitleri ve salata çeşitleri de bulunuyor menüde. Yunan salatasını tabiki menünün olmazsa olmazlarından. 

Dimar Mutfak, gün boyunca bira yanına atıştırmalıkları için uğrayabileceğiniz bir mekan. Hamburgerleri ekmeği ve köftesi ile tamamen ev yapımı, yanında patatesi ve soğan halkası ile servis ediliyor. Bira tabağı ya da çeşitli paylaşımlık atıştırmalıklarından alabilirsiniz."Dimar Mutfak" 786 defa görüntülenmiştir
Nerede yemek istersiniz?
  • MENÜ

  • İmkanlar