Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Gül Apart

Harita (enlem, boylam)40.229087, 25.900940
Gül Apart, Yeni Bademli Köyü'nün tam ortasında, ana cadde üzerinde, marketin yanında çok merkezi bir konumda yer alıyor. Önünde rengarenk çiçekler, asma kaplı çardağı ile düzenli, derli toplu bir apart.

Giriş katında, 2 tane, müstakil girişli apartlar 1+1 şeklinde. Yatak odasında bir çift yatak, salonda da iki açılabilir koltuk ile 4 kişi rahatlıkla kalabiliyor. Yataklar İşbir'den yeni alınmış. Önlerinde kendilerine ait verandaları, masaları bulunuyor. Apartların hepsinin eşyalı mutfağı ve ayrıca çamaşır makinası da bulunuyor. 

Binanın ikinci katında 2+1 şeklinde, toplam 6 kişinin rahatlıkla kalabileceği bir daire bulunuyor (son 4 fotoğraf). Burası Deniz ailesinin kendi evleri. Evin eşyaları yeni alınmış, yataklar İşbir'den seçilmiş. Evde çamaşır- bulaşık makinası, su arıtma sistemi, netflix gibi detaylar da bulunuyor. Mutfağı ayrı bir oda içinde. Hem salondan çıkılan geniş bir balkonu, hem de kapı girişinde geniş bir terası bulunuyor. Merkezi ama ayak altında olmayan konumu ile çok ideal.

Firdevs Hanım, apartların hepsini kendi temizliyor, hazırlıyor ve temizlik konusunda çok titiz.  Apartın arka bahçesinde kullanabileceğiniz büyük bir mangal da bulunuyor.
"Gül Apart" 22620 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri