Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Mine Apart

Harita (enlem, boylam)40.224364, 25.900683
Yeni Bademli'nin girişinde, yol üstündeki binalardan biri Mine Apart. Kışları Almanya'da yaşayan Zorlu Ailesi, emekli olduktan sonra yazları en az 6 ay adadaki evlerinde geçiriyorlar. Zaman içinde evlerinin bir kısmını apart olarak düzenlemişler. 

2 tane apart, çatı katında (3.kat) yer alıyor. Çatı terası Semadirek ve deniz manzarasına karşı oturabileceğiniz bir manzaraya sahip. Apartlar 1+1 şeklinde, içerisinde 4 kişi kalabiliyor. Yanyana olan iki apartın verandası gerekirse ahşap bir pano ile ayrılıyor. Burası iki aile ya da grup için de çok ideal.

Giriş katında 2 apart bulunuyor. İki yönlü girişi olan apartların hem balkonları hem de taş bahçeleri bulunuyor. Geçen sene bahçeye bir apart daha eklemiş Zorlu Ailesi. Burası iki kişilik, küçük bir mutfağı, banyosu, önünde verandası olan şirin müstakil bir ev gibi.  

Mine Apart'ın çeşit çeşit rengarenk çiçeklerle, meyve ağaçları ile dolu bahçesi çok keyifli. Bahçedeki geniş ahşap pergolesi, mermer fıskıyesi, salıncakları, büyük barbeküsü keyfinize keyif katacak diğer detaylar. Fatma Teyze'nin sohbeti ve ilgili yaklaşımı da üstüne cabası...

"Mine Apart" 23432 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri