Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Limis Otel

Harita (enlem, boylam)40.122354, 25.705118
Adanın en batı ucu, batıdaki limiti, Limni'nin karşısı... Hoşgeldin Limis Otel. Uğurlu Köyü'nün en yeni oteli, limana inen yolun hemen başında, denize yüksekten bakan bir konumda yer alıyor. Hem otel hem restoran-kafe hem dükkan olarak hizmet veriyor Limis. 

Uzun yıllardır adaya turist olarak gelen Alsaç Ailesi, adanın batı ucundaki tesis sıkıntısını hissedip kendi mekanlarını açmaya karar vermişler. Limis, adanın en güzel plajlarından Gizli Koya ve diğer güney koylarına yakınlığı ile denizle daha çok iç içe olacağınız bir ada tatili sunuyor.

Limis'in genelde 2 kişilik olan odalarından bazıları suit şeklinde düzenlenmiş. Suit odalar, açılabilir koltuğu ile 3 kişilik gruplar için çok ideal. Bazı odaların balkonları da bulunuyor. Odalarda her türlü konfor sağlanmış, balkonlara çamaşır asacağı bile konulmuş.

Otelin çatı terası ise başka bir dünya...Buradan hem keçilerin dolaştığı tepelere hem Ege denizine hakim 360 derece bir manzara bekliyor sizi. Bir gün öncesinde söylediğiniz takdirde gruplar için akşam yemeği verebiliyorlar terasta. 

Otelin restoranı dışarıya da hizmet veriyor. İstanbul'dan gelen şefi ile et ağırlıklı, geniş bir menü oluşturmuşlar. Tabi limana yanaşan balıkçı teknelerinden taze taze aldıkları balıklar da mutfağın lezzetini arttırıyor. Limis Otel, alkolsüz menüsü ile misafirlerine istekleri doğrultusunda sadece oda kahvaltı şeklinde hizmet verebildiği gibi yarım pansiyon olarak kahvaltı ve akşam yemeği hizmeti de verebilmekte.

Otelin şirin kafe bölümünde adanın organik ürünlerinin satıldığı bir bölüm de bulunuyor. Bu arada kahveleri de gayet güzel, isterseniz take away olarak da alabilirsiniz.

2023 iki kişilik oda fiyatları 2500 TL'den başlıyor. 16 yaşa kadar ücret alınmıyor. 


"Limis Otel" 10267 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri