Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Ayışığı Çamlık Pansiyon

Harita (enlem, boylam)40.150169, 25.775338
Dereköy'de 2010 sezonunda açılan Ayışığı tam bir aile işletmesi. 30 yıldır bu köyde yaşayan aile, eski öğretmen lojmanlarını elden geçirerek konaklama için uygun hale getirmişler. Kızları Canan İzmir'de tarih bölümünü bitirdikten sonra köyüne geri dönmüş ve onun katkıları ile her sene daha da gelişen ve güzelleşen bir tesis oluyor Ayışığı...

Müstakil apartların hepsinde 2 oda, ufak mutfak ve banyo bulunuyor. Maksimum 4 kişi kalabiliyor. Önlerinde kendilerine ait terasları bulunuyor. Bahçede kurulmuş kütük evler ise iki kişilik, içlerinde banyo ve klima bulunuyor.

Aynı zamanda içinde bir kır restoranının da bulunduğu büyük bahçe oturması çok keyifli ortam. İsterseniz manzaraya karşı hamağa kurulup, serin serin ada havası eşliğinde dinlenebilirsiniz. Restoranın kocaman bir taş fırını var. Burada pişirilen oğlak ve kuzu tandırın lezzeti ağızdan ağıza yayılmış.

İsteyene OK isteyene yarım pansiyon konaklama seçeneği sunuluyor. Kendi ürünleriyle hazırladıkları öğünler lezzetli ve doyurucu, akşam yemeğini de almaktan tereddüt etmeyin.

2021 oda kahvaltı iki kişi kütük evler 400 TL., apartlar 400-500 TL.


"Ayışığı Çamlık Pansiyon" 91443 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri