Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Yıldızkoy Camping

Harita (enlem, boylam)40.234165, 25.903730
Yıldızkoy Gökçeada'nın en özel koylarından biri. Burası sualtı milli parkı içerisinde ve dolayısıyla denizi koruma altında. Yıldızkoy Camping bu doğal ortamda, denize sıfır konaklamak isteyenler için harika bir seçim. Mayıs başında açılan tesis Ekim sonunda kadar açık.

Kamping alanında çadır veriliyor, ama isteyen kendi çadırını da kurabiliyor. Tesisin verdiği çadırların içinde döşekli, çarşaflı, yorganlı yataklar bulunuyor. Bu çadırlar tek kişilik, 2 ve 3 kişilik oluyor. Kampın çadırlarında konaklamaya açık büfe kahvaltı dahil, kişi başı 80 TL.

Kendi çadırını kuranlar, kişi başı 35 TL. ödüyor. Açık büfe kahvaltı almak isterlerse 25 TL. veriyorlar. Bu arada kampcılar için öğlen ve akşam tabldot menü de çıkıyor. 4 çeşit yemeğin fiyatı 20 TL.

Sabah uyanınca ya da gece yatmadan önce denize girme lüksü var burada. Genç ve keyifli bir ekip tarafından işletilmesi de cabası. Kamp kurmasanız da gün boyunca restoran, beach, bar olanakları için uğrayın derim..."Yıldızkoy Camping" 72526 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri