Gökçeada » ALIŞVERİŞ & AKTİVİTE » Seabird Tekne Turu ::

Seabird Tekne Turu

  • İletişim
    • YETKİLİ: Yılmaz KARABACAKOĞLU
    • TELEFON: 0536 595 15 15, 0543 382 61 61
    • ADRES: Kaleköy Limanı
Harita (enlem, boylam)40.231904, 25.893774

Seabird kendini anlatıyor:


Sabah 12:00, aksam 18:00  arasında gerçekleşen turlarımızda tepeköyaltı, şelale, pirinçburnu, marmaros, sualtı milliparkı, mavikoy, mağaralar, yelkenkaya, kaşkaval(peynir kayalıkları), güzelcekoy, batıklar, kafakos burnu koyları görülmektedir.

Bu koylardan üçünde denize girmek ve dinlenmek için 45'er dakika mola verilmektedir. Gezilen bölgelerin büyük bölümü karadan araç ile ulaşıma açık olmayan yerlerdir. Mola verilen yerlerde isteyen olta ile balık da tutabilmektedir. Dünyanın en önemli  kendiliğinden oluşmuş harikalarının içerisinde ilk yüze girmiş bulunan peynir kayalıklarıda turlarımızın kapsamında yer almaktadır.

Tekne 2 katlı olup alt kat masa ve koltuk takımı, üst katta da minder, armut yastıklarla ister güneşlenme ister gölgede seyretme imkanı sunmaktadır. Öğlen yemeği teknede verilmektedir. Turlarda öğlen yemeği seçimi yapılabilir, isteğinize göre balık, tavuk, köfte seçiminizin yanında salatalar ve içecekler mevcuttur.

Akşamları tur sonunda limana bağlı bulunan teknemiz, salaş bir balık restoranı olarak kullanılıp, hem denizin içinde yemek yeme keyfi tattırmakta hemde uygun ücretlerle hizmet vermektedir. Tekne turlarımız mayıs-kasım ayları arasında düzenlenmektedir.


"Seabird Tekne Turu" 27253 defa görüntülenmiştir