Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


La Casa Rossa

Harita (enlem, boylam)40.201035, 25.909867
Kırmızılı Ev anlamına gelen La Casa Rossa, 2020 yılında açmış kapılarını. Merkeze çok yakın, yüksek bir noktada, vadi tadında konumu ile  gün doğumu ve batımı manzaralarının keyfini sunan La Casa Rossa, adada suit daire ile otelcilik hizmeti veren nadir mekanlardan.

Otelin odaları, ev konforu ve otel şıklığını birlikte yaşayacağınız şekilde suit olarak düzenlemiş. Her suit oda, açık mutfaklı oturma bölümü, yatak odası, banyo ve balkondan oluşuyor. İki kişi kalabileceğiniz gibi, küçük aileler ya da 3 kişilik bir arkadaş grupları için de çok ideal. Her türlü mutfak eşyası ile döşenmiş mutfaklarda hafif öğünlerinizi hazırlayabilirsiniz. 

Otel yaz döneminde oda kahvaltı olarak hizmet veriyor. Muhteşem serpme kahvaltılar hazırlanıyor her sabah bahçede. Aynur Hanım'ın boşnak kökeni mutfağa yansıyor, pişişi, böreği, ezmeleri ile dört dörtlük bir kahvaltı sunuluyor...

Tesisin açık havuzu ada tatilinize ayrı bir konfor katacak. La Casa Rossa evcil hayvan dostu bir tesis aynı zamanda. Aynur Hanım astroloji seansları da yapıyor aynı zamanda. İlgilenenler bu fırsatı kaçırmasınlar. 

2021 suit oda fiyatları Temmuz-Ağustos 900 TL., diğer aylarda 700 TL.

"La Casa Rossa" 4754 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri