Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Kayabalı Otel

Kayabalı Otel Kendini Anlatıyor:


Kuş sesleri ile uyandığınız, geceyi cırcır böceklerinin sesiyle bitirdiğiniz bir yerdesiniz. Burada gürültü yerine sessizlik, 
yoğunluk yerine sakinlik, stres yerine alabildiğine huzur var. Yemyeşil doğa da ayağınızın altında; masmavi, pırıl pırıl sular da… Bulutsuz, tertemiz bir gökyüzünden güneş size göz kırpıyor. Öyle bi’yerdesiniz ki o güneş en son burada batıyor. Gürültüden uzak, doğayla iç içe gerçek bir ada tatili yapmak istiyorsanız  Gökçeada Kayabalı Otel, bu isteğinizi fazlasıyla karşılayacak.

Gökçeada'nın yerel taşları ile inşa edilmiş, eski rum evlerinin arasında, tamamı taş, tek otel olan Kayabalı Otel, 17’si çift kişilik, 17’si suit olmak üzere toplamda 34 odasıyla size unutamayacağınız bir ada tatili vaadediyor. Taş dokunun büyüsüyle bezenmiş, Gökçeada’nın eşsiz manzarasına bakan ve misafirlerin konforu düşünülerek titizlikle dekore edilmiş odalar bunlar...

30 yıldır adada yaşayan Kayabali Ailesi tarafından işletilen otel, yeşilliklerin içinde dingin bir tatile ev sahipliği yaptığı gibi  bir tarftan da eşsiz komu sayesinde adaya özgü sokakları, eski rum evlerini; doğasından denizine, tarihinden yemeklerine kadar adanın her ayrıntısını keşfetme imkanı sunuyor.

Açık büfe olarak sunulan zengin kahvaltısında ev yapımı reçellerden  çeşit çeşit peynirlere, adaya özgü yeşilliklerden çok özel tatlara enfes lezzetler Kayabalı Otel’de sizi bekliyor. Gökçeada’da, merkezin yanı başında; doğayla iç içe olan Kayabalı Otel güler yüzlü personeliyle 12 ay boyunca siz değerli misafirlerine hizmet veriyor.

"Kayabalı Otel" 32118 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri