Happy Ada Tour

Turizm sektöründe uzun yıllardır deneyime sahip olan Taban Seire Turizm (TÜRSAB-12383) bu tecrübelerini yeni bir projeye yansıtıyor. Gökçeadaya seyahat eden ve bu büyülü adayı tanımak, anlamak, dinlemek isteyen gezginleri Gökçeada ve onun derin tarihi ile tanıştırıyor. Taban Seire Turizmin deneyimleri ve sektördeki Profesyonel Tur Rehberleri ile hayata geçirdiği 'Happy Ada Tour' projesiyle gezginler için 'Günübirlik Gökçeada Kültür Turları' düzenliyoruz. 

Happy Ada Tour'un Günübirlik Gökçeada Kültür Turları; adadaki köyleri, mahalleleri, zengin kültürel, tarihi, mimari varlıkları, doğal cazibeleri ve folklorik yaşamı tanıtmak amacıyla hazırlanmıştır. Gezip gördüğünüz yerleri sözlü tarih aracılığıyla edinilmiş gerçek tarihi bilgiler ve konusunda uzman, Kültür Bakanlığı lisanslı Profesyonel Tur Rehberi ile tanıtıyoruz. Tur esnasında kullanılmak üzere rehberi dinlemek için gezginlerimize hijyenik kablosuz dinleme cihazı veriyoruz. 
Her gün iki ayrı tur 
ADIM ADIM ASIRLIK KÖYLER (5 saat 09-14 arası) 120 TL Dereköy-Shinudi, Tepeköy-Agridia, Zeytinliköy-Aya Teodoroi, Restore edilmiş bir Rum Evi, bir kilise

KIYI KÖŞE İMROZ SOKAKLARI VE TARİHİ (5 saat 15-20 arası)120 TL Gökçeada Kent Müzesi, Nusret Bey Vakfı Müzesi, Çınarlı-Panaghia, Yeni Mahalle-Evlambio, bir kilise , Tarihi Osmanlı Camisi, Restore edilmiş bir Rum Evi, Yeldeğirmeni, Lavanta Tarlası(sadece bitkilerin çiçekli olduğu dönem 15 mayıs- 15 temmuz) 
Müze giriş ücretleri fiyata dahil.
"Happy Ada Tour" 452 defa görüntülenmiştir