Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Gökçeada Yeşil Vadi Pansiyon

Harita (enlem, boylam)40.171716, 25.909770


Yeşil Vadi Pansiyon Kendini Anlatıyor:


Bir vadinin yamacındasın, karşında güneş, uçsuz bucaksız yeşilliklerin üzerinde yükseliyor. Hafif bir esintiyle gelen deniz kokusu, kara çamın, zeytinin ve çınarın kokusuyla karışıyor… Doğa kendi şarkısını söylüyor; sen dinliyor, dinleniyor ve huzur buluyorsun. Burada, yapaylıktan olabildiğince uzakta, fazlalıklarından arınmış, sade, dinlendirici, huzur dolu bir ada tatili yaşıyorsun. İstersen yeşilin içinde, istersen maviyle… Gökçeada’da sessiz sakin bir tatil niyetindeyseniz doğru yerdesiniz.

30 yıldır Gökçeada’da yaşayan Kayabalı ailesi tarafından işletilen; merkeze yakın bir konumda, geniş bir vadinin yamacında kurulu iki taş ev ve toplamda 7 taş odadan oluşan Yeşil Vadil, ailecek gelip huzur içinde bir tatil geçirebileceğiniz, çocuklarınızı çiflik hayatıyla tanıştırıp farklı deneyimler yaşamalarına olanak sağlayabileceğiniz, adanın denizinden doğasına, yemeğinden kültürüne her güzelliğini fazlasıyla yaşayabileceğiniz nezih bir aile işletmesi.

Klima yerine doğal esintilerin serinlettiği, dizi dizi ağaçlar yerine doğal bir güdüyle dikilmiş ağaçların yer aldığı, aynı boyda kesilmiş plastik görünümlü yapay çimler yerine doğanın armağanı bitki örtüsünün yeşerttiği Yeşil Vadi’de bir ada tatilinden beklediğiniz her şeyi fazlasıyla bulacaksınız.

Odalarda 1 adet duble yatak ve 
oturma grubu bulunmakta, balkonları orman manzaralıdır. 2 kişilik bir aile için uygundur.

 Taş Ev'de 1 adet yatak odası
 1 adet oturma odası bulunmakta genellikle 2 çocuklu aileler için uygundur.

"Yeşil Vadi Pansiyon" 42863 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri