Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


The Castle Boutique Hotel

Harita (enlem, boylam)40.233956, 25.898438
Kaleköy'ün antik kale kalıntılarıyla içiçe bir otel burası. Tarih ve manzara burada en çok hissedecekleriniz. Yıldız Ailesi 30 sene önce kendilerine ev olarak aldıkları eski Rum evlerini adanın dikkat çekici otellerinden birine çevirmişler.

Odalar standart, deluxe ve suit olarak düzenlenmiş. Standart odalar 20-25 m2 büyüklüğünde, içerisinde 1 çift kişilik yatak ve banyo bulunuyor. Deluxe odalar 25-30 m2 büyüklüğünde, içerisinde 1 geniş çift kişilik yatak, 1 tek kişilik yatak ve banyo bulunuyor. 
Suit odalar ise 30-35 m2 büyüklüğünde, 1+1 bağlantılı odalar şeklinde düzenlenmiş. Kapıdan girdiğinizde hem yatak hem divan gibi kullanabileceğiniz 2 tek kişilik yatak bulunuyor. Yatak odası bölümünde ise 1 çift kişilik yatak ve 1 tek kişilik yatak bulunuyor. Odaların girişleri müstakil ve önlerinde kendilerine ait çardak ve masaları bulunuyor.

Otelin bahçesi bakımlı, çim kaplı ve çiçeklerle dolu. Gün boyunca ağaçların altında ya da çardakların gölgesinde manzaraya karşı keyif yapabilirsiniz. Günbatımını kale kalıntılarından seyretmek bir gelenek adada. Otelin arka bahçesindeki kapıdan kale kalıntılarına kolayca ulaşabilirsiniz.

"The Castle Hotel" 87870 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri