Gökçeada » PANSİYON & OTELLER » Rum Köyleri » The Castle Hotel ::
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


The Castle Boutique Hotel

Harita (enlem, boylam)40.233956, 25.898438
Kaleköy'ün antik kale kalıntılarıyla içiçe bir otel burası. Tarih ve manzara burada en çok hissedecekleriniz. Yıldız Ailesi 30 sene önce kendilerine ev olarak aldıkları eski Rum evlerini adanın dikkat çekici otellerinden birine çevirmişler.

Odalar standart, deluxe ve suit olarak düzenlenmiş. Standart odalar 20-25 m2 büyüklüğünde, içerisinde 1 çift kişilik yatak, mutfak ve banyo bulunuyor. Deluxe odalar 25-30 m2 büyüklüğünde, içerisinde 1 geniş çift kişilik yatak,1 tek kişilik yatak, mutfak ve banyo bulunuyor. Suit odalar ise 30-35 m2 büyüklüğünde, 1+1 bağlantılı odalar şeklinde düzenlenmiş. İlk girişte oturma bölümü ve açık mutfak sizleri bekliyor. Oturma bölümünde açılabilir kanepeler, yatak odası bölümünde ise 1 geniş çift kişilik yatak ve 1 tek kişilik  yatak bulunuyor. Odaların girişleri müstakil ve önlerinde kendilerine ait çardak ve masaları bulunuyor.

Otelin bahçesi bakımlı, çim kaplı ve çiçeklerle dolu. Gün boyunca ağaçların altında ya da çardakların gölgesinde manzaraya karşı keyif yapabilirsiniz. Günbatımını kale kalıntılarından seyretmek bir gelenek adada. Otelin arka bahçesindeki kapıdan kale kalıntılarına kolayca ulaşabilirsiniz.

"The Castle Hotel" 66876 defa görüntülenmiştir