Gökçeada » PANSİYON & OTELLER » Aydıncık Plajı » Sörf Eğitim Oteli ::
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Gökçeada Sörf Eğitim Oteli

Harita (enlem, boylam)40.128195, 25.947418
Aydıncık’ta bulunan Gökçeada Su Sporları Turizm Merkezi, Gökçeada’ya  her gelenin mutlaka ziyaret etmek isteyeceği muhteşem  bir kumsalın üzerinde konuşlanmış. Tesis çevre ile uyumlu ve doğaya saygılı bir mimari üsluba sahip. Tesisin yapımında kullanılan taşlar adadan özenle toplanmış ve doğal dokuları zedelenmeden yerlerine konulmuş.

Gökçeada’nın en özel mekanlarından biri olan Gökçeada Su Sporları Turizm Merkezi herkese açık bir tesis. Burada rüzgar sörfü ve kite surf derslerinin yanı sıra sörf malzemesi kiralanıyor, isteyen sporculara konaklama da sağlanıyor.

Su Sporları Merkezi’nin 2 km uzunluğunda geniş bir kumsalı bulunuyor. Tesisin eşsiz manzaralı sahil kafesi gün boyu adanın her yerinden deniz ve kumsal için gelen ziyaretçilere yeme-içme hizmeti veriyor. Tesisin deniz ve et mahsülleri ağırlıklı şık bir restoranı da var. Sabahları burada ada ürünleri ağırlıklı açık büfe kahvaltı bulabilirsiniz.
Su Sporları Turizm  Merkezinin eşsiz güzellikteki mahzeni ayrıca görülmeye değer.  Bu loş ve huzur dolu mekan kimi zaman gece geç saatlere kadar dans edilen egzotik bir gece kulübü kimi zaman da ikiyüz kişiyi ağırlayabilen bir seminer salonu olarak kullanılıyor.

"Sörf Eğitim Oteli" 79837 defa görüntülenmiştir