Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Olimbera Otel

Harita (enlem, boylam)40.229320, 25.899192
2016 yazında açılan Olimbera, Yeni Bademli'nin hem merkezi hem de sakin bir sokağında yer alıyor. 89'dan beri köyde pansiyonculuk yapan İkbal Hanım, pansiyon binasını sıfırdan inşa ederek ortaya her köşesi ile içine sinen, yepyeni bir mekan çıkarmış. Olimbera lazcada sevgi anlamına geliyor.

Otelin tüm odaları çift kişilik. Ama 0-5 yaş arası çocukların yatabileceği tekli bir açılır koltuk da bulunuyor. Odalarda her detay düşünülmüş, içinde çay, kahve, şeker olan bir hoşgeldin tepsisi bile konulmuş. Odaların hepsinin balkonlu olması, sessiz çalışan klima, 80 ekran Lcd Tv diğer detaylar. Apartlar 3+1 kişinin kalabileceği kapasitede. Mutfakta her türlü eşyası bulunuyor.

Olimbera'nın ağaçlar altında oturabileceğiniz, önü açık, geniş, keyifli bahçesi artık gün boyunca kafe-restoran olarak da hizmet veriyor. Dolayısıyla gün boyunca kahve-tatlı çeşitleri , akşamları ızgara çeşitleri, zeytinyağlılar, salatalardan oluşan alkollü a la carte menüsünden de faydalanabilirsiniz. Üstelik fiyatları genele göre gayet uygun tutulmuş.

Otelin hemen önünde geniş bir otoparkının olması ve Kaleköy Limandaki bazı restoranlardan özel indirim alabilmeniz diğer avantajlı yanlar...


"Olimbera Otel" 24188 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri