Nerede yemek istersiniz?
  • MENÜ

  • İmkanlar


Mara Garden

Harita (enlem, boylam)40.232429, 25.895276
Mara Garden, tarihi Valentine Yolu üzerinde, eski bir Rum evinin terasına kurulu bir restoran-bistro. 1400'lü yıllardan kalma Valentine Yolu, yukarı Kaleköy ile limanı birbirine bağlayan patika bir yol. Burada otururken, koca çınar ağaçlarının arkasından göz kırpan denizi, arkanızda adanın kayalık tepelerinden birini, kuş ve böcek sesleri eşliğinde seyredeceksiniz. Adaya çok yakışan tam bir yaz mekanı burası. 

Restoran şarap-yemek-kokteyl konsepti üzerine kurulu. Makarna ve pizza çeşitleri, peynir ve füme et tabağı dışında, şarap soslu ahtapot, Lavantalı makarna, Hollandez soslu somon, kılıç şiş, füme pizza menüde öne çıkan lezzetler. Şarap olarak Suvla ve Ma'adra şaraplarını içebilirsiniz. Ayrıca kendine özel kokteyl menüsünde Mara Lavanta, Rose İmroz, Blue Sky dikkat çekiyor.

Mara Garden, küçük bir mekan olduğu için akşam yemeği için rezervasyon yapmanızda fayda var. Yemek sonrası sadece içki içmek için de uğrayabilirsiniz. Yaz dönemi boyunca akşam 9'da başlayan canlı müzik her gün oluyor. 
"Mara Garden" 14108 defa görüntülenmiştir
Nerede yemek istersiniz?
  • MENÜ

  • İmkanlar