Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Gökçe Hanım Otel

Harita (enlem, boylam)40.221780, 25.908279
Eski Bademli Köyü'nün aslına uygun restore edilmiş eski Rum evlerinden biri, 2 odası ile ağırlıyor sizi. Köyün tam ortasında, taş ve ahşap dokusu, mavi rengi ile adanın ruhunu hissettiren bir mekan olmuş Gökçe Hanım. Zaten Eski Bademli çok turistik olmayan tavrı ile bu ruhu doya doya yaşayacağınız bir yer...

Otele ismini veren Gökçe Hanım öğretmenlikten ayrılarak eşi ile birlikte çok sevdikleri adaya yerleşmişler. Nisan ayından Eylül sonuna kadar konaklama imkanı sunuyorlar küçük otellerinde. Gökçe Hanım'ın eşi antika eşyalara çok meraklı. Otelin duvarlarını çeşitli yağlı boya tablolar süslüyor.

Kahvaltılar serpme şeklinde, kendi ürettikleri reçel, soslar, zeytinyağı gibi ürünler ile sunuluyor. Ayrılırken, kendi üretimleri zeytinyağı- lavanta kesesi paketini hediye olarak vermeleri de çok kibar...

Odalardan bir tanesi çok geniş. Bu odaya iki ek yatak koymak mümkün. Aslında iki grup ya da aile iki odayı tuttuğunda size özel bir konaklama imkanı oluşuyor otelde. Bu arada Gökçe Hanım hijyen konusunda çok hassas. Odaları ultraviyole dezenfekte cihazı ile temizletiyor.

Misafirler, köy manzaralı balkon dışında, evin taş avlusunu da serbestçe kullanabiliyorlar. Otelin alt katı dışarıya da açık küçük bir kafe olabiliyor bazen.

"Gökçe Hanım Otel" 3283 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri