Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Deep Breath

Harita (enlem, boylam)40.205804, 25.907936
Adanın tertemiz havasını Deep Breath'de almaya hazır mısınız...Nefes terapisi ile tanıştıktan sonra hayatları değişen bir çift Ebru ve Rasim. Yıllardır hayalini kurdukları oteli hayata geçirmek konusunda derin nefeslerinden büyük destek almışlar. Ortaya çıkan mekana Deep Breath(derin nefes) ismini koymaları çok manidar... 2022'de açtıkları otellerinde sadece konaklama hizmeti vermenin dışında, nefes ve kişisel gelişim kampları da düzenlemeyi planlıyorlar. Adanın tatil anlayışına katkıda bulunacak ne güzel bir girişim, hoş geldin Deep Breath...

Yıllardır adaya tatile gelip giderken, satın aldıkları arazinin üzerinde, Rasim Bey'in her detayını ince ince çizdiği, planladığı estetik bir bina duruyor şimdi. Taş ve beyaz alçı sıvanın uyumu, geniş balkonları, bina içi merdiven tasarımı, yüksek iç kapıları ile dikkat çekiyor otel. İnsana özel bir yerde olduğu hissini veriyor.

Otelin odaları ve banyoları gayet keyifli, konforlu ve kaliteli bir şekilde döşenmiş. Odaların hepsi iki kişilik, bazı odalara ek yatak konulabiliyor. Serpme kahvaltılar, taş bahçesindeki zeytin ağacının yanında veriliyor. Feribottan indikten sonra arabanız ile otele ulaşması da çok kolay. 

Not: Deep Breath'in huzurlu ortamını yaşamak isteyenlere müjde, kahvaltı için dışarıdan da misafir kabul ediyorlar.

"Deep Breath" 4512 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri