Nerede yemek istersiniz?
  • Tür
  • MENÜBeetlejuice Beach Bar

Harita (enlem, boylam)40.124947, 25.957074
2021'in en süpriz mekanlarından biri olmuş Beetle Juice. Murat ve iki abisi adaya kite surf öğrenmek için gelmişler geçen sene. Bu macera onları adanın tek beach bar'ını açmaya sürüklemiş... Murat, İstanbul'da uzun yıllar eğlence sektöründe organizasyonlar, ünlü kafelerde işletmecilik yapmış biri. Adada tanık olduğu muhteşem bir samanyolu ona yetmiş, artık buraya yerleşme ve kendi işini kurma vaktinin geldiğini hissetmiş. 3 kardeş birlikte yola çıkmışlar...

Aydıncık Plajı'nın en sol ucundaki sörf otelinin geniş bahçesinde, denize karşı, yüksek bir noktada, rengarenk bir beach ve kokteyl bar burası. Barda Bodrum'dan tanınan ve dünya çapında barmenlik eğitimleri veren Jan Pier var. Kendisi arkadaşı olduğu için Murat'ın davetini kabul etmiş. Bara özel çeşitli kokteyller yaratmışlar, isimleri de hem aileden hem adadan esinlenerek koymuşlar.

Beetle Juice'da pazartesi hariç her gün happy hour'lar, akşamları dj setler de bekliyor sizi. Gün içinde çalan müzikler de çok başarılı, farklı radyo dj'lerinin oluşturdukları setler çalınıyor. 

Murat adanın da beter böceği olmaya aday. Açıkcası böyle bir yere hepimizin ihtiyacı vardı...
"Beetlejuice Beach Bar" 3127 defa görüntülenmiştir
Nerede yemek istersiniz?
  • Tür
  • MENÜ